Termék jellemzők
| Gyártó | Bodrogkeresztúri Kerámiagyár |
| Állapot | Korának megfelelő állapotban, a képek szerint. Szépséghibás termék, a fiú combján hajszálrepedés. |
| Jelzett / szignózott | Jelzett |
| Festés | Kézzel festett |
| Hosszúság | 60 mm |
| Szélesség | 75 mm |
| Magasság | 95 mm |
| Súly | 86 g |
| Cikkszám | 104863#SR#E0025 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
