Termék címkék:
szogletescimereskistal , tálak , tányérok , zsolnayporcelán , zsolnayporcelángyár , zsolnayporcelánok , zsolnayszogletescimereskistal Termék jellemzők
| Gyártó | Zsolnay Porcelángyár |
| Állapot | Korának megfelelő állapotban, a képek szerint. |
| Jelzett / szignózott | Jelzett |
| Festés | Kézzel festett |
| Hosszúság | 60 mm |
| Szélesség | 60 mm |
| Magasság | 15 mm |
| Súly | 60 g |
| Cikkszám | 104874#SR#E0020 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
