Termék jellemzők
| Gyártó | Komlós Kerámia |
| Tervező | Komlós testvérek |
| Állapot | Korának megfelelő állapotban, a képek szerint. Szépséghibás termék, a horgászbot hiányzik (eredetileg sem kerámiából készült), alján hajszálrepedés. |
| Jelzett / szignózott | Jelzett |
| Festés | Kézzel festett |
| Hosszúság | 260 mm |
| Szélesség | 300 mm |
| Magasság | 230 mm |
| Súly | 2589 g |
| Cikkszám | 105205#HA#E0200 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
