Termék jellemzők
| Gyártó | Ismeretlen gyártó |
| Állapot | Korának megfelelő állapotban, a képek szerint. Szépséghibás termék, oldalán több helyen sérült. |
| Jelzett / szignózott | Jelzett |
| Festés | Kézzel festett |
| Hosszúság | 90 mm |
| Szélesség | 350 mm |
| Magasság | 30 mm |
| Súly | 798 g |
| Cikkszám | 104593#SR#E0040 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
