Termék jellemzők
| Gyártó | Alföldi Porcelángyár |
| Állapot | Korának megfelelő állapotban, a képek szerint. |
| Jelzett / szignózott | Jelzett |
| Hosszúság | 110 mm |
| Szélesség | 140 mm |
| Magasság | 80 mm |
| Súly | 256 g |
| Cikkszám | 105115#HA#E0025 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
