Termék jellemzők
| Gyártó | Alföldi Porcelángyár |
| Állapot | Korának megfelelő állapotban, a képek szerint. |
| Jelzett / szignózott | Jelzett |
| Hosszúság | 120 mm |
| Szélesség | 120 mm |
| Magasság | 60 mm |
| Súly | 275 g |
| Cikkszám | 102890#SR#E0030 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
