Termék jellemzők
| Gyártó | Alföldi Porcelángyár |
| Állapot | Korának megfelelő állapotban, a képek szerint. |
| Jelzett / szignózott | Jelzett |
| Festés | Kézzel festett |
| Hosszúság | 90 mm |
| Szélesség | 180 mm |
| Magasság | 180 mm |
| Súly | 841 g |
| Cikkszám | 105104#HA#E0015 |
Vélemények
1 értékelés
Írja meg a véleményét!
2024. 03. 14.
-
Gyuri
Jó állapotú, kancsó, nagyon korrekt csomagolásban jött.
