Termék jellemzők
| Gyártó | Alföldi Porcelángyár |
| Állapot | Korának megfelelő állapotban, a képek szerint. |
| Jelzett / szignózott | Jelzett |
| Hosszúság | 280 mm |
| Szélesség | 280 mm |
| Magasság | 30 mm |
| Súly | 767 g |
| Cikkszám | 102751#SR#E0010 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
