Termék jellemzők
| Gyártó | Alföldi Porcelángyár |
| Állapot | Korának megfelelő állapotban, a képek szerint. |
| Jelzett / szignózott | Jelzett |
| Festés | Kézzel festett |
| Hosszúság | 80 mm |
| Szélesség | 165 mm |
| Magasság | 200 mm |
| Súly | 654 g |
| Cikkszám | 105478#HA#E0020 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
