Termék jellemzők
| Gyártó | Alföldi Porcelángyár |
| Állapot | Korának megfelelő állapotban, a képek szerint. |
| Jelzett / szignózott | Jelzett |
| Festés | Kézzel festett |
| Hosszúság | 55 mm |
| Szélesség | 100 mm |
| Magasság | 5 mm |
| Cikkszám | 106172#SR#E-0001 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
