Termék jellemzők
| Gyártó | Aquincumi Porcelángyár |
| Állapot | Korának megfelelő állapotban, a képek szerint. Szépséghibás termék, faroktolla hiányzik, csőrén lapattanás, de így is nagyon ritka. |
| Jelzett / szignózott | Jelzett |
| Festés | Kézzel festett |
| Hosszúság | 40 mm |
| Szélesség | 100 mm |
| Magasság | 160 mm |
| Súly | 107 g |
| Cikkszám | 104978#SR#E0500 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
