Termék jellemzők
| Gyártó | Aquincumi Porcelángyár |
| Állapot | Korának megfelelő állapotban, a képek szerint. |
| Festés | Kézzel festett |
| Hosszúság | 60 mm |
| Szélesség | 110 mm |
| Magasság | 60 mm |
| Súly | 78 g |
| Cikkszám | 105544#HA#E0325 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
