Termék jellemzők
| Gyártó | Aquincumi Porcelángyár |
| Tervező | Ősz Szabó Antónia |
| Állapot | Korának megfelelő állapotban, a képek szerint. |
| Jelzett / szignózott | Jelzett |
| Festés | Kézzel festett |
| Hosszúság | 50 mm |
| Szélesség | 60 mm |
| Magasság | 240 mm |
| Súly | 244 g |
| Cikkszám | 104700#SR#E0089 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
