Termék jellemzők
| Gyártó | Aquincumi Porcelángyár |
| Tervező | Káldor Aurél |
| Állapot | Korának megfelelő állapotban, a képek szerint. |
| Jelzett / szignózott | Jelzett |
| Festés | Kézzel festett |
| Hosszúság | 40 mm |
| Szélesség | 50 mm |
| Magasság | 120 mm |
| Súly | 160 g |
| Cikkszám | 104182#SR#E0269 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
