Termék jellemzők
| Gyártó | Aquincumi Porcelángyár |
| Tervező | Ősz Szabó Antónia |
| Állapot | Korának megfelelő állapotban, a képek szerint. |
| Jelzett / szignózott | Jelzett |
| Festés | Kézzel festett |
| Hosszúság | 60 mm |
| Szélesség | 40 mm |
| Magasság | 80 mm |
| Súly | 25 g |
| Cikkszám | 103338#SR#E0069 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
