Termék jellemzők
| Gyártó | Aquincumi Porcelángyár |
| Tervező | Demjén Imre |
| Állapot | Korának megfelelő állapotban, a képek szerint. |
| Jelzett / szignózott | Jelzett |
| Festés | Kézzel festett |
| Hosszúság | 80 mm |
| Szélesség | 95 mm |
| Magasság | 290 mm |
| Súly | 217 g |
| Cikkszám | 104894#SR#E-0001 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
