Termék jellemzők
| Gyártó | Aquincumi Porcelángyár |
| Állapot | Korának megfelelő állapotban, a képek szerint. |
| Jelzett / szignózott | Jelzett |
| Festés | Kézzel festett |
| Hosszúság | 40 mm |
| Szélesség | 40 mm |
| Magasság | 50 mm |
| Súly | 18 g |
| Cikkszám | 104745#SR#E0045 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
