Termék jellemzők
| Gyártó | Aquincumi Porcelángyár |
| Tervező | Kőműves László |
| Állapot | Korának megfelelő állapotban, a képek szerint. |
| Jelzett / szignózott | Jelzett |
| Festés | Kézzel festett |
| Hosszúság | 110 mm |
| Szélesség | 110 mm |
| Magasság | 100 mm |
| Súly | 169 g |
| Cikkszám | 104785#SR#E0030 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
