Termék jellemzők
| Gyártó | Aquincumi Porcelángyár |
| Állapot | Korának megfelelő állapotban, a képek szerint. |
| Jelzett / szignózott | Jelzett |
| Festés | Kézzel festett |
| Hosszúság | 70 mm |
| Szélesség | 90 mm |
| Magasság | 110 mm |
| Cikkszám | 104198#SR#E0069 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
