Termék jellemzők
| Gyártó | Aquincumi Porcelángyár |
| Tervező | Ősz Szabó Antónia |
| Állapot | Korának megfelelő állapotban, a képek szerint. |
| Jelzett / szignózott | Jelzett |
| Festés | Kézzel festett |
| Hosszúság | 55 mm |
| Szélesség | 55 mm |
| Magasság | 70 mm |
| Súly | 66 g |
| Cikkszám | 105071#HA#E0300 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
