Termék jellemzők
| Gyártó | Aquincumi Porcelángyár |
| Állapot | Korának megfelelő állapotban, a képek szerint. |
| Jelzett / szignózott | Jelöletlen |
| Hosszúság | 130 mm |
| Szélesség | 50 mm |
| Magasság | 240 mm |
| Súly | 408 g |
| Cikkszám | 102109#SR#E0025 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
