Termék jellemzők
| Gyártó | Aquincumi Porcelángyár |
| Tervező | Ősz Szabó Antónia |
| Állapot | Korának megfelelő állapotban, a képek szerint. |
| Hosszúság | 45 mm |
| Szélesség | 50 mm |
| Magasság | 210 mm |
| Súly | 161 g |
| Cikkszám | 105672#SR#E-0001 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
