Termék jellemzők
| Gyártó | Arpo Porcelángyár |
| Állapot | Korának megfelelő állapotban, a képek szerint. |
| Jelzett / szignózott | Jelzett |
| Festés | Kézzel festett |
| Hosszúság | 80 mm |
| Szélesség | 180 mm |
| Magasság | 220 mm |
| Súly | 436 g |
| Cikkszám | 104996#SR#E0040 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
