Termék jellemzők
| Gyártó | Kerámiaiparművész KT |
| Állapot | Korának megfelelő állapotban, a képek szerint. |
| Jelzett / szignózott | Jelzett |
| Festés | Kézzel festett |
| Hosszúság | 100 mm |
| Szélesség | 160 mm |
| Magasság | 170 mm |
| Súly | 309 g |
| Cikkszám | 104981#SR#E0075 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
