Termék jellemzők
| Gyártó | Hollóházi Porcelángyár |
| Tervező | N. Szonntag Éva |
| Állapot | Korának megfelelő állapotban, a képek szerint. |
| Festés | Kézzel festett |
| Hosszúság | 120 mm |
| Szélesség | 120 mm |
| Magasság | 130 mm |
| Súly | 500 g |
| Cikkszám | 105554#HA#E0175 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
