Termék jellemzők
| Gyártó | Bavaria Porcelángyár |
| Állapot | Korának megfelelő állapotban, a képek szerint. |
| Jelzett / szignózott | Jelzett |
| Festés | Kézzel festett |
| Hosszúság | 100 mm |
| Szélesség | 120 mm |
| Magasság | 20 mm |
| Cikkszám | 106013#SR#E-0001 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
