Termék jellemzők
| Gyártó | X |
| Tervező | Bedő Imre |
| Állapot | Korának megfelelő állapotban, a képek szerint. |
| Jelzett / szignózott | Jelzett |
| Festés | Kézzel festett |
| Hosszúság | 240 mm |
| Szélesség | 300 mm |
| Magasság | 360 mm |
| Súly | 3600 g |
| Cikkszám | 105592#HA#E0400 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
