Termék jellemzők
| Gyártó | Ismeretlen gyártó |
| Tervező | Benkő Ilona |
| Állapot | Korának megfelelő állapotban, a képek szerint. |
| Jelzett / szignózott | Jelzett |
| Festés | Kézzel festett |
| Hosszúság | 225 mm |
| Szélesség | 225 mm |
| Magasság | 30 mm |
| Súly | 596 g |
| Cikkszám | 104377#SR#E0200 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
