Termék jellemzők
| Gyártó | X |
| Tervező | Betlen Gyula |
| Állapot | Korának megfelelő állapotban, a képek szerint. |
| Jelzett / szignózott | Jelzett |
| Festés | Kézzel festett |
| Hosszúság | 120 mm |
| Szélesség | 200 mm |
| Magasság | 180 mm |
| Súly | 1387 g |
| Cikkszám | 105595#HA#E0250 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
