Termék jellemzők
| Gyártó | Ismeretlen gyártó |
| Állapot | Korának megfelelő állapotban, a képek szerint. Szépséghibás termék, csipke sérült. |
| Festés | Kézzel festett |
| Hosszúság | 100 mm |
| Szélesség | 40 mm |
| Magasság | 30 mm |
| Súly | 25 g |
| Cikkszám | 104060#SR#E0035 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
