Termék címkék:
biszkvitfigurák , biszkvitnofalifigura , ismeretlengyártó , kerámia , nofalifigura , porcelán Termék jellemzők
| Gyártó | Ismeretlen gyártó |
| Állapot | Korának megfelelő állapotban, a képek szerint. |
| Festés | Kézzel festett |
| Hosszúság | 15 mm |
| Szélesség | 55 mm |
| Magasság | 130 mm |
| Súly | 54 g |
| Cikkszám | 104089#SR#E0040 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
