Termék jellemzők
| Gyártó | Bodrogkeresztúri Kerámiagyár |
| Állapot | Korának megfelelő állapotban, a képek szerint. |
| Festés | Kézzel festett |
| Hosszúság | 90 mm |
| Szélesség | 90 mm |
| Magasság | 240 mm |
| Súly | 224 g |
| Cikkszám | 105226#HA#E0149 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
