Termék jellemzők
| Gyártó | Bodrogkeresztúri Kerámiagyár |
| Állapot | Korának megfelelő állapotban, a képek szerint. |
| Jelzett / szignózott | Jelzett |
| Festés | Kézzel festett |
| Hosszúság | 80 mm |
| Szélesség | 50 mm |
| Magasság | 120 mm |
| Súly | 93 g |
| Cikkszám | 102277#SR#E0013 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
