Termék jellemzők
| Gyártó | Bodrogkeresztúri Kerámiagyár |
| Állapot | Korának megfelelő állapotban, a képek szerint. |
| Festés | Kézzel festett |
| Hosszúság | 50 mm |
| Szélesség | 145 mm |
| Magasság | 100 mm |
| Súly | 116 g |
| Cikkszám | 105227#HA#E0075 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
