Termék jellemzők
| Gyártó | Bodrogkeresztúri Kerámiagyár |
| Állapot | Korának megfelelő állapotban, a képek szerint. |
| Jelzett / szignózott | Jelzett |
| Festés | Kézzel festett |
| Hosszúság | 70 mm |
| Szélesség | 70 mm |
| Magasság | 120 mm |
| Súly | 105 g |
| Cikkszám | 105243#HA#E0045 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
