Termék jellemzők
| Gyártó | Bodrogkeresztúri Kerámiagyár |
| Állapot | Korának megfelelő állapotban, a képek szerint. |
| Festés | Kézzel festett |
| Hosszúság | 55 mm |
| Szélesség | 55 mm |
| Magasság | 130 mm |
| Súly | 103 g |
| Cikkszám | 105191#HA#E0020 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
