Termék jellemzők
| Gyártó | Bodrogkeresztúri Kerámiagyár |
| Állapot | Korának megfelelő állapotban, a képek szerint. |
| Festés | Kézzel festett |
| Hosszúság | 60 mm |
| Szélesség | 120 mm |
| Magasság | 105 mm |
| Súly | 220 g |
| Cikkszám | 104167#SR#E0020 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
