Termék jellemzők
| Gyártó | Bodrogkeresztúri Kerámiagyár |
| Állapot | Korának megfelelő állapotban, a képek szerint. |
| Festés | Kézzel festett |
| Hosszúság | 110 mm |
| Szélesség | 160 mm |
| Magasság | 230 mm |
| Súly | 525 g |
| Cikkszám | 105049#HA#E0045 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
