Termék jellemzők
| Gyártó | Bodrogkeresztúri Kerámiagyár |
| Állapot | Korának megfelelő állapotban, a képek szerint. |
| Jelzett / szignózott | Jelzett |
| Festés | Kézzel festett |
| Hosszúság | 70 mm |
| Szélesség | 70 mm |
| Magasság | 160 mm |
| Súly | 200 g |
| Cikkszám | 103945#SR#E0069 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
