Termék jellemzők
| Gyártó | Capodimonte Porcelángyár |
| Állapot | Korának megfelelő állapotban, a képek szerint. Szépséghibás termék, több helyen apró lepattanások. |
| Jelzett / szignózott | Jelzett |
| Festés | Kézzel festett |
| Hosszúság | 70 mm |
| Szélesség | 70 mm |
| Magasság | 40 mm |
| Súly | 93 g |
| Cikkszám | 104585#SR#E0060 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
