Termék jellemzők
| Gyártó | Ismeretlen gyártó |
| Tervező | H. Ráhmer Mária |
| Állapot | Korának megfelelő állapotban, a képek szerint. |
| Jelzett / szignózott | Jelzett |
| Festés | Kézzel festett |
| Hosszúság | 100 mm |
| Szélesség | 120 mm |
| Magasság | 250 mm |
| Súly | 756 g |
| Cikkszám | 102855#SR#E0199 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
