Termék jellemzők
| Gyártó | Cluj Porcelángyár |
| Állapot | Korának megfelelő állapotban, a képek szerint. |
| Festés | Kézzel festett |
| Hosszúság | 110 mm |
| Szélesség | 175 mm |
| Magasság | 290 mm |
| Súly | 1263 g |
| Cikkszám | 104691#SR#E0045 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
