Termék jellemzők
| Gyártó | Cluj Porcelángyár |
| Állapot | Korának megfelelő állapotban, a képek szerint. |
| Jelzett / szignózott | Jelzett |
| Festés | Kézzel festett |
| Hosszúság | 55 mm |
| Szélesség | 75 mm |
| Magasság | 165 mm |
| Súly | 156 g |
| Cikkszám | 104440#SR#E0040 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
