Termék jellemzők
| Gyártó | Drasche / Kőbányai Porcelángyár |
| Tervező | Erdey Dezső |
| Állapot | Korának megfelelő állapotban, a képek szerint. |
| Jelzett / szignózott | Jelzett |
| Hosszúság | 120 mm |
| Szélesség | 120 mm |
| Magasság | 250 mm |
| Cikkszám | 105951#SR#E-0001 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
