Termék jellemzők
| Gyártó | Drasche / Kőbányai Porcelángyár |
| Állapot | Korának megfelelő állapotban, a képek szerint. |
| Jelzett / szignózott | Jelzett |
| Festés | Kézzel festett |
| Hosszúság | 50 mm |
| Szélesség | 135 mm |
| Magasság | 95 mm |
| Súly | 102 g |
| Cikkszám | 105532#HA#E0149 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
