Termék jellemzők
| Gyártó | Drasche / Kőbányai Porcelángyár |
| Állapot | Korának megfelelő állapotban, a képek szerint. |
| Jelzett / szignózott | Jelzett |
| Festés | Kézzel festett |
| Hosszúság | 110 mm |
| Szélesség | 60 mm |
| Magasság | 130 mm |
| Súly | 159 g |
| Cikkszám | 103329#SR#E0179 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
