Termék jellemzők
| Gyártó | Drasche / Kőbányai Porcelángyár |
| Állapot | Korának megfelelő állapotban, a képek szerint. |
| Festés | Kézzel festett |
| Hosszúság | 30 mm |
| Szélesség | 35 mm |
| Magasság | 60 mm |
| Súly | 13 g |
| Cikkszám | 105818#SR#E-0001 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
