Termék jellemzők
| Gyártó | Drasche / Kőbányai Porcelángyár |
| Tervező | Donner Gertrúd |
| Állapot | Korának megfelelő állapotban, a képek szerint. |
| Jelzett / szignózott | Jelzett |
| Festés | Kézzel festett |
| Hosszúság | 65 mm |
| Szélesség | 160 mm |
| Magasság | 95 mm |
| Súly | 187 g |
| Cikkszám | 105026#SR#E0130 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
