Termék jellemzők
| Gyártó | Drasche / Kőbányai Porcelángyár |
| Tervező | N. Szonntag Éva |
| Állapot | Korának megfelelő állapotban, a képek szerint. |
| Jelzett / szignózott | Jelzett |
| Festés | Kézzel festett |
| Hosszúság | 50 mm |
| Szélesség | 75 mm |
| Magasság | 190 mm |
| Súly | 130 g |
| Cikkszám | 105549#HA#E0119 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
