Termék jellemzők
| Gyártó | Drasche / Kőbányai Porcelángyár |
| Tervező | Veress Miklós |
| Állapot | Korának megfelelő állapotban, a képek szerint. Szépséghibás termék, uszonyán lepattanás. |
| Jelzett / szignózott | Jelzett |
| Festés | Kézzel festett |
| Hosszúság | 60 mm |
| Szélesség | 90 mm |
| Magasság | 160 mm |
| Súly | 120 g |
| Cikkszám | 105600#HA#E0022 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
